Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Park Home Sp. z o.o.

Grodzka 43 Głogów

Mapa

789 900...

789 900 233

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 10:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

parkhome.com.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Radosław Galusik
  • Kacper Kwiatkowski
  • Paweł Pluskota
  • +36

O nas

Park Home to firma stworzona dla Klientów przez ludzi z pasją do nieruchomości. Każdy element naszej pracy jest pieczołowicie pielęgnowany aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. W swojej ofercie mamy pełny wachlarz usług (zakup, sprzedaż, najem, obsługa prawna, finansowanie, ubezpieczenia) co pozwala na kompleksową obsługę każdego Klienta. Każdy z nas wykonuje inteligentną pracę która cechuje się szybkością podejmowania decyzji, umiejętnością reagowania i dopasowania do zmian rynkowych oraz wysoką wydajnością.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

244

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Park Home Sp. z o.o.

Filtruj

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

Dom bliźniak

Jankówko,warmińsko-mazurskie

700 000 zł93,67 m² 7 473,04 zł/m²

Julia Wesołowska

Julia Wesołowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Jankówku (gmina Gniezno), na obrzeżach Gniezna....

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł39,30 m² 15 750,64 zł/m²

Karina Szymańska

Karina Szymańska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:502 m²

Na sprzedaż komfortowy dom całoroczny wybudowany w 2022 roku, położony w spokojnej części Dominic, blisko jeziora i lasu. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

121 524 zł494 m² 246 zł/m²

Radosław Galusik

Radosław Galusik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz - Nowe Oborzyska Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Oborzyska, w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,50 m² 7 216,49 zł/m²

Radosław Galusik

Radosław Galusik

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na trzecim piętrze zadbanego...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 010 zł78,30 m² 4 700 zł/m²

Radosław Galusik

Radosław Galusik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zielone Wzgórze Lokal nr 2 z dużym ogrodem - Jezierzyce Kościelne Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego lokalu mieszkalnego w zabudowie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Jerka,wielkopolskie

590 000 zł132,01 m² 4 469,36 zł/m²

Radosław Galusik

Radosław Galusik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem, zlokalizowanego w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Leszno

Leszno,wielkopolskie

4 300 000 zł376 m² 11 436,17 zł/m²

Kamil Kaźmierczak

Kamil Kaźmierczak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:368 m²

Gotowiec inwestycyjny w ścisłym centrum - 11 mieszkań, 100% wynajmu, stabilny dochód od pierwszego dnia! Szukasz bezpiecznej i dochodowej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 750 zł46,50 m² 7 500 zł/m²

Paweł Stolecki

Paweł Stolecki

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m do 61 m Blisko jeziora, na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rawicz,wielkopolskie

500 000 zł222 m² 2 252,25 zł/m²

Kacper Kwiatkowski

Kacper Kwiatkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kamienicę z ok. 1900 roku, położoną w doskonałej...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł825 m² 193,94 zł/m²

Krystyna Wielgosz

Krystyna Wielgosz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Kokorzynie: idealne Miejsce na Twój Dom Opis Działki Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 825...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,90 m² 9 782,37 zł/m²

Krystyna Wielgosz

Krystyna Wielgosz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca swoją funkcjonalnością oraz...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł132,08 m² 4 232,28 zł/m²

Paweł Pluskota

Paweł Pluskota

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Letnica w sąsiedztwie Zielonej Góry....

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41,20 m² 8 228,16 zł/m²

Paweł Pluskota

Paweł Pluskota

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa, obniżona cena. Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na...

Szczegóły ogłoszenia

719 900 zł73,22 m² 9 832,01 zł/m²

Paweł Pluskota

Paweł Pluskota

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa cena! Chciałbyś zainwestować w mieszkania na wynajem, ale to problematyczne gdy te...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 664 zł49,86 m² 9 540 zł/m²

Paweł Pluskota

Paweł Pluskota

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Osiedlu Czarkowo...

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł160,80 m² 5 404,23 zł/m²

Kamil Kaźmierczak

Kamil Kaźmierczak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz funkcjonalnej i pełnej potencjału przestrzeni? Trafiłeś/aś idealnie! Przedstawiamy...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Leszno,wielkopolskie

1 389 000 zł144,19 m² 9 633,12 zł/m²

Kamil Kaźmierczak

Kamil Kaźmierczak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz funkcjonalnej i pięknie zaaranżowanej przestrzeni w domu wolnostojącym?...

Szczegóły ogłoszenia

693 750 zł4 625 m² 150 zł/m²

Kamil Kaźmierczak

Kamil Kaźmierczak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Już teraz! Działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem o pow. 4625 m2! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Góra, powiat górowski....

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł97,78 m² 13 295,15 zł/m²

Paweł Stolecki

Paweł Stolecki

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Rezerwacja. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Srocko Małe,wielkopolskie

443 210 zł2 162 m² 205 zł/m²

Kacper Kwiatkowski

Kacper Kwiatkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2162 m2, położona w miejscowości Srocko Małe, w gminie Stęszew, powiat poznański....

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł364 m² 5 906,59 zł/m²

Kacper Kwiatkowski

Kacper Kwiatkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nieruchomość o szerokim wachlarzu możliwości...

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł471 m² 161,36 zł/m²

Katarzyna Dejewska

Katarzyna Dejewska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka powierzchni 471 m położona w miejscowości Psarskie, powiat śremski, przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

Edmund Ciepłucha

Edmund Ciepłucha

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni około 120 m , usytuowany w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,20 m² 6 565,84 zł/m²

Edmund Ciepłucha

Edmund Ciepłucha

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56,2 m , położone...

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł270 m² 2 533,33 zł/m²

Katarzyna Dejewska

Katarzyna Dejewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny dom wolnostojący z dużą działką | Psarskie pod Śremem Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,70 m² 40,87 zł/m²

Adrian Jankowski

Adrian Jankowski

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w Głogowie, ul. Budowlanych. Najem Okazjonalny. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,70 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł42,40 m² 8 726,42 zł/m²

Julia Wesołowska

Julia Wesołowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dwupokojowe, niezwykle jasne mieszkanie w Swarzędzu przy ulicy Dąbrowszczaków, położone na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Jankówko

Jankówko,warmińsko-mazurskie

599 000 zł65,72 m² 9 114,42 zł/m²

Julia Wesołowska

Julia Wesołowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Jankówku (gmina Gniezno), na obrzeżach Gniezna. Oferta...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł143,09 m² 5 234,47 zł/m²

Ewelina Kaczmarek

Ewelina Kaczmarek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką | Rydzyna Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,70 m² 5 504,89 zł/m²

Joanna Szubert

Joanna Szubert

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Kawalerka w centrum z pięknym widokiem Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 30,70...

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł113 m² 4 601,77 zł/m²

Magdalena Woś

Magdalena Woś

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu handlowo - usługowego o powierzchni użytkowej 113m2, zlokalizowanego w Głogowie przy ul. Stawnej. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł244,58 m² 5 311,15 zł/m²

Magdalena Woś

Magdalena Woś

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknego domu wolnostojącego z dużym zadbanym ogrodem,...

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34,30 m² 55,39 zł/m²

Agnieszka Rączkiewicz

Agnieszka Rączkiewicz

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia ! Psarskie, ul. Hebanowa 10 Piękne, nowe mieszkanie mieszczące się w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 264 zł43,73 m² 7 140,73 zł/m²

Grzegorz Majchrzak

Grzegorz Majchrzak

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie....

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł81,50 m² 3 914,11 zł/m²

Agnieszka Fita

Agnieszka Fita

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,5 m , z czterema pokojami położone na pierwszym piętrze, znajduje się w sercu Dusiny....

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł100,80 m² 12 390,87 zł/m²

Liwia Krause

Liwia Krause

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1903 roku na ul. Kanałowej...

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

Julia Noga

Julia Noga

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie - os. Przylesie, ul. Tadeusza Rejtana Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 4. piętrze na cenionym osiedlu Przylesie,...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,40 m² 7 007,04 zł/m²

Krystian Bazanowski

Krystian Bazanowski

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulna kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, z wydzielonym dodatkowym pokojem,...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 059 m² 84,99 zł/m²

Radosław Galusik

Radosław Galusik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059m2, w miejscowości Zgliniec (powiat Kościański , gmina Krzywiń)....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł106,11 m² 5 645,09 zł/m²

Agnieszka Rączkiewicz

Agnieszka Rączkiewicz

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Nowych Oborzyskach (gmina Kościan) przy ul. Pszennej Dom gotowy...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
    • 8
    • ...
  • Następna
Zamknij